szkolenie psów
terapie zaburzeń zachowań psów i kotów
Wrocław

Marcin Wierzba

Kalendarz szkoleń

Spotkania w marcu 2020. Profesjonalne szkolenie psów Wrocław. 

UWAGA: Ten miesiąc upłynie pod hasłem “Pies dobry mieszkaniec miasta”, zajęcia stacjonarne będą się odbywały tylko w soboty w dotychczasowych porach i grupach (od 12:00 do 15:00), środy będą poświęcone na zajęcia miejskie, które będą się odbywały od godziny 18:00 -19:00 (grupa I i II), 19:00 – 20:00 (grupa III – szczeniaki). Ilość i skład grup będzie zależał od ilości zapisanych w sobotę osób. Będziemy spacerować po Rynku, zwiedzać Wrocław z psami po okiem przewodnika, jeździć tramwajem, pociągiem, autobusem, pić kawę (i wodę w przypadku psów) w knajpkach objętych programem PETS WELCOME. ZAPRASZAM! 

Zajęcia stacjonarne prowadzę tylko w soboty w godzinach od 12:00 do 15:00 (3 grupy). Przed zapisaniem się na zajęcia należy do mnie zadzwonić, a wcześniej przeczytać regulamin szkoły.

Kalendarz spotkań w marcu 2020 r.:

W sobotę 14.03 zajęcia stacjonarne odbywają się według planu. Potem, ze względu na sytuację sanitarno – epidemiologiczną nastąpi przerwa do odwołania. Na wypadek objęcia kogoś z Was kwarantanną warto stworzyć sąsiedzką grupę wsparcia opieki nad Waszymi psiakami. Życzę Wam zdrowia i innych dóbr w tych trudnych czasach! W razie jakichkolwiek pytań jestem dostępny dla Was wszystkich pod telefonem i adresem mailowym. Musimy to wszyscy rozsądnie przetrwać. 

 

Zajęcia stacjonarne na terenie Klubu Piłkarskiego “Wratislavia”, Sępolno, ul. Dembowskiego 6 odbywają się w soboty 

w godzinach od 12:00-13:00, 13:00 – 14:00 i 14:00 – 15:00

PROSZĘ SIĘ PORUSZAĆ PO KRAWĘDZIACH BOISKA! NIE ZADEPTUJEMY MURAWY! PROSZĘ TEŻ PAMIĘTAĆ O OPŁACIE PARKINGOWEJ (jeśli parkujecie Państwo na terenie Wratislavii).

Uwaga: co jakiś czas zajęcia będą się odbywały w innych miejscach! Proszę o śledzenie strony. Cykl szkoleniowy obejmuje 8 kolejnych spotkań. NOWY NUMER KONTA DO PRZELEWÓW znajduje się w zakładce “Oferta i cennik”

W razie braku informacji o planowanej nieobecności opłacone lekcje przepadają.

Aby dołączyć do grupy szkoleniowej proszę do mnie zadzwonić lub napisać.

 

Marcin Wierzba - szkolenie psów Wrocław


tel. kom. +48 601 577 754

marcin7wierzba@gmail.com

ul. Edwarda Dembowskiego 6, 51-668 Wrocław

Copyright Wrocław 2018 | Marcin Wierzba - szkolenie psów
oraz terapie zaburzeń psów i kotów wrocław

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio